En

درباره ما 

به شرکت فرش زرین دلان کاشان خوش آمدید.

شرکت فرش زرین دلان با افتخار فرش‌های پشمی مدرن و زیبا که از تولیدات این مجموعه می‌باشد، به شما بزرگواران تقدیم می‌نماید.

ما با تجربه‌ای برگرفته از سابقه طولانی در زمینه‌ی فرش دست‌بافت ایرانی، یک محصول جدید را برای اولین بار در سال ۱۳۹۸ در سلیقه‌های مدرن و امروزی معرفی نمودیم. تولیدات این شرکت ترکیبی از پشم صد درصد طبیعی و ابریشم (ویسکوز درجه یک) می‌باشد.

مواد اولیه اعم از پشم و ویسکوز به صورت رنگ‌شده و با استفاده از تکنولوژی پیشرفته در مرحله تولید فرش مورد استفاده قرار می‌گیرد.

ضمناً کلیه مراحل تکمیل و سرویس فرش (شستشوی فرش، پرداخت، شیرازه، دو گره و…) همانند فرش‌های دست‌بافت اعلا انجام می‌گردد.

این شرکت با همکاری یکی از بهترین و محبوب‌ترین طراحان فرش مدرن دنیا، آقای علی اسکویی، طرح‌ها و رنگ‌های متنوعی را در این فرش‌ها ارائه می‌نماید که در نوع خود منحصر به فرد می‌باشد.

مزایای بارز فرش پشمی ماشینی شامل عدم ایجاد حساسیت و آلرژی برای افراد، شرایط آسان نگهداری، طراحی مدرن و متنوع، قیمت مناسب و امکان هماهنگی با دکوراسیون‌های مختلف می‌باشد که با داشتن مجموعه‌ای از این خصوصیات، این فرش را بهترین جایگزین برای فرش‌های دست‌بافت قرار داده است.

امیدواریم با انتخاب محصولات ما که تماماً سعی شده محصولاتی با کیفیت و متفاوت باشند، به فضایی دلچسب و راحت دست یابید. این شرکت آمادگی همکاری خود را برای ارائه محصولات خود به مشتریان در بازارهای داخلی و خارجی اعلام می‌نماید.

و این تنها آغاز یک مسیر جدید است که همچنان ادامه دارد…

شرکت فرش زرین دلان 

دفتر تهران : خیابان جردن کوچه تور پلاک 8 واحد 14 

کارخانه :کاشان شهرک صنعتی زاگرس بلوار سرداران پلاک 586

شماره های تماس :          

021-22432465-6